Damixa Silhouet - Nüüd vannituba, köök ja dušid kaunis värvitoonis [https://damixa.ee]

Tutvu meie uute värvitoonidega

Kaunis veelgi kaunimaks

Me tutvustasime esmalt Silhouet'i - uus Damixa seeria, mille on loonud Taani disaini duo Halskov & Dalsgaard. Silhouet on sale, üdini põhjamaine ja veetlev. Nüüd oleme me viinud Silhouet'i uuele tasemele, tutvustades tervet Silhouet seeriat kolmes uues ja kaunis värvitoonis: Matt Must - Harjatud Teras (PVD) - Poleeritud Messing (PVD)


Matt must on modernselt minimalislik, mis loob oma tumeda olemusega täiusliku kontrasti Teie vannituppa ja kööki. Matt must viimistlus ei tuhmu aastate jooksul ning on mustuse ja näpujälgede vastane.


Harjatud teras (PVD) viimistluses Silhouet on tagasihoidlik ja elegantne alternatiiv kroomile, mis sobib pea igasse kööki ja vannituppa. Spetsiaalne PVD töötlus pakub väga tugevat, robustset pinnaviimistlust, mis kaitseb kriimustuste, korrosiooni ja värvimuutuste eest.


Poleeritud Messing (PVD) on Silhouet'i stiilne valik vannitupppa ja kööki, kus veidi nostalgiat. Poleeritud messingist Silhouet'il on samuti eriti tugev ja vastupidav PVD kattekiht.

Tutvu meie uute värvitoonidega

Halskov & Dalsgaard Design

Tutvu disaineritega:

Auhinnatud Taani disianifirma Halskov ja Dalsgaard, mis on asutatud aastal 1990 Christina Halskovi ja Hanne Dalsgaardi poolt, aitas Damixal luua seeria Silhouet. Selle duo tööd on tugevalt seotud Taani/Skandinaavia disainitraditsioonidega, kus on ühendatud silmapaistev esteetika ja funktsionaalne disain. Halsov & Dalsgaard on muuhulgas disaininud tooteid ka firmadele nagu Stelton, Holmegaard, IKEA, Colorplast ja Sticks'n'Sushi.