Silhouet. Sale. Põhjamaine. Veetlev

Silhouet.

Segisti teie stiilile

Silhouet on sihvakas, juurteni skandinaavialik ja lihtsalt rabav. Kujundus on saadaval nii klassikalistele kui ka puutevabadele kraanidele, seitsmes kaunis värvitoonis ja koos täieliku vannitoa aksessuaaride kollektsiooniga. Saate hõlpsasti ühendada suurepärase funktsionaalsuse materjalide, värvide ja aksessuaaridega, mis kajastavad teie stiili ja kodus soovitud õhkkonda.


Puhta kutsuva kujundusega sobib Silhouet kenasti nii tänapäevastesse kui ka tulevastesse köökidesse ja vannitubadesse. Vannitoa jaoks pakume Silhoueti viies erinevas kõrguses, et saaksite seda kasutada kõrge, lauale paigaldatud valamuga. Stiilsesse Silhoueti dušisüsteemi kuulub dušiotsik, mis tänu oma üliõhukesele disainile tundub hõljuvat ja paistab sel viisil veelgi väljapeetum. Silhouet on ajatu Taani disaini ja silmapaistva Taani Damixa kvaliteedi tuum.

Kollektsioon on saadaval 8 järgmises värvitoonis

Matt must Sõrmejäljekindel pind 

Matt must on oma tagasihoidliku tumeda olekuga kaunilt minimalistlik ja tekitab täiusliku kontrasti paljude köökide ja vannitubade tänapäevase ilmega. Matt must pind ei tuhmu aastatega ning peab vastu mustusele ja rasvastele sõrmejälgedele.  


Sideaine ja musta värvi aluskihina kasutatakse krunti. Pealmine lakikiht annab mati välimuse ja just see kiht tekitab kõva, vastupidava ja sõrmejäljekindla pinna.

Matt valge UV-kindel pind

Silhoueti matt valge on minimalism selle puhtaimal kujul.  Matt valge pind toob kuju ja detailid selgelt esile.  


Ärge laske end õrnast välimusest eksitada; pulbervärvitud pind on vastupidav, kauapüsiv ja üllatavalt lihtne puhastada. Pind on UV-kindel, seega ei muutu kraan päikese käes kollaseks, vaid püsib sama hästi kui uus.

Harjatud PVD viimistlused

Harjatud teras, Harjatud messing ja Harjatud vask viimistlused on tagasihoidlikud ja elegantsed alternatiivid kroomile, mis sobib pea igasse kööki ja vannituppa.


Spetsiaalne PVD töötlus pakub väga tugevat, robustset pinnaviimistlust, mis kaitseb kriimustuste, korrosiooni ja värvimuutuste eest. Poleeritud messingist Silhouet’il on eriti tugev ja vastupidav PVD kattekiht.

🛒

Osta ja tutvu meie populaarseid seeriaid siit

Saame tuttavaks disaineritega

Silhoueti aitasid Damixal ilmale tuua auhinnatud Taani tööstusdisainerid Christina Halskov ja Hanne Dalsgaard. Disainiduo looming on sügavalt juurdunud Skandinaavia disainitraditsioonis ning seob omavahel esteetilise ja funktsionaalse disaini.  


Silhoueti eesmärk oli luua lihtne, tänapäevane ja atraktiivne kraanide ja segistite sari, selgitab Christina Halskov: „Kraan, olgu siis köögi või vannitoa jaoks, on tänapäevastes kodudes nii funktsionaalne ese kui ka kujunduselement. Soovisime luua rea algupäraseid mõistlikke kraane, mida on mõnus iga päev kasutada ja mis kestavad nii disaini kui ka kvaliteedi poolest väga kaua.“


Tutvu meie uute värvitoonidega

Kas ei leidnud midagi teie stiiliga sobivat?

Vaadake meie mitmeid teisi sarju