Silhouet. Sale. Põhjamaine. Veetlev

Ilus muutus veelgi ilusamaks

Silhouet sobib oma puhta ja kutsuva disainiga hästi nii tänapäeva kui ka homsesse kööki ja vannituppa. Vannituppa on Silhouet saadaval viite erinevat kõrgust ja mudelit, mis tähendab, et saate neid segisteid kasutada ka kõrge, pinnapealse valamuga.  Stiilsel Silhouet dušisüsteemil on vihmadušš, mis tänu oma üliõhukesele disainile tundub kui hõljuvat. See annab dušisüsteemile väga peene välimuse. Silhouet on ehe näide ajatust Taani disainist ja Damixa silmapaistvast kvaliteedist.

Silhouet on saadaval kuues erinevas värviviimistluses:

Kroom, Harjatud teras, Messing, Harjatud messing, Harjatud vask ja Matt must, millel on eriline sõrmejäljevastane pinnaviimistlus.

Matt must

Matt must on modernselt minimalistlik, mis loob oma tumeda olemusega täiusliku kontrasti Teie vannituppa ja kööki. Matt must viimistlus ei tuhmu aastate jooksul ning on mustuse ja näpujälgede vastane.

Harjatud PVD viimistlused

Harjatud teras, Harjatud messing ja Harjatud vask viimistlused on tagasihoidlikud ja elegantsed alternatiivid kroomile, mis sobib pea igasse kööki ja vannituppa. Spetsiaalne PVD töötlus pakub väga tugevat, robustset pinnaviimistlust, mis kaitseb kriimustuste, korrosiooni ja värvimuutuste eest.

Vastupidav Poleeritud Messing

Poleeritud Messing (PVD) on Silhouet’i stiilne valik vannitupppa ja kööki, kus on veidi ka nostalgiat.Poleeritud messingist Silhouet’il on eriti tugev ja vastupidav PVD kattekiht.

Tutvu meie uute värvitoonidega

Halskov & Dalsgaard Design

Tutvu disaineritega:

Auhinnatud Taani disianifirma Halskov ja Dalsgaard, mis on asutatud aastal 1990 Christina Halskovi ja Hanne Dalsgaardi poolt, aitas Damixal luua seeria Silhouet. Selle duo tööd on tugevalt seotud Taani/Skandinaavia disainitraditsioonidega, kus on ühendatud silmapaistev esteetika ja funktsionaalne disain. Halsov & Dalsgaard on muuhulgas disaininud tooteid ka firmadele nagu Stelton, Holmegaard, IKEA, Colorplast ja Sticks'n'Sushi.

Kas ei leidnud midagi teie stiiliga sobivat?

Vaadake meie mitmeid teisi sarju