Välja töötatud klientidele – koos klientidega

Damixale on äärmiselt vajalik, et meie tooted vastaksid meie klientide vajadustele. Uued segistid või dušiseadmed peavad olema atraktiivsed – nii meie klientide silmis kui ka nende kodus. Samuti peavad meie tooted sisaldama vajalikke funktsioone.


Seega ei ole kraan lihtsalt kraan. See on meie kodu oluline osa, mis peaks meie igapäevaelu lihtsustama. Segistit peab olema lihtne kasutada ja sisaldama tarku ja töötavaid funktsioone. Muidugi peab segisti olema välimuselt atraktiivne.


Pole piisav, kui üritame vaid arvata, mida meie kliendid vajavad. Seetõttu on meie kliendid arendamisprotsessi lahutamatuks osaks. Paljud meie valminud seeriad on tihedalt seotud disaini ja arendusprotsessi tulemus, kuhu on andnud ka oma panuse fookusgruppides ja testides osalenud kliendid.


Esmalt esitame disaini kuvandid ja prototüübid. Kliendid annavad meile ettepanekuid ning esitavad uusi soove ja ideid. Meie disainerid lähevad tagasi joonestuslauale ja meie insenerid lisavad ja muudavad funktsionaalsust. Me töötame ühiselt järgmise Damixa segisti arendamise suunas. Lühidalt öeldes: Me arendame segisteid oma klientidele, koos oma klientidega.


On ka aegu, mil võib tekkida vajadus küsida abi ka teistelt ekspertidelt, kes ei ole otseselt meie kliendid. Taoline olukord oli näiteks meie ainulaadse Clover Easy käepidemega. See töötati välja tihedas koostöös kasutajate rühmaga, kellel olid erivajadused segisti hõlpsaks kasutamiseks ja kasutajasõbraliku disaini spetsialistidega Taani Disainikontsernist.

Meist

Ajalugu

Tootmine