When design makes sense

Taani disain on klass omaette

“When design makes sense” ("Kui disainil on mõte") ei ole lihtsalt lause mida me Damixas ringi loobime. See on filosoofia mida kasutame pidevalt. Meie jaoks on oluline, et iga segisti, mis lahkub meie tehasest, vastab meie ette seatud standarditele.Ning meie nõuded on ranged – nii meie segistite välimusele kui ka nende sees olevatele juppidele. Kuju ja funktsioon peavad käima käsikäes. Välimus, toimimine ja nutikalt integreeritud funktsioonid peavad töötama koos.  Ainult siis saame pidada oma disainifilosoofiat töötavaks. 


When design makes sense

Damixa disain pärineb Taani ja Põhjamaade disaini traditsioonidest, mida iseloomustavad sageli lihtsad jooned ja ajatu välimus, mis kunagi moest välja ei lähe. Kuid samuti ei karda me seada endale väljakutseid. Me esitame endale väljakutseid muutma tuttavaid stiile, katsetades disaini piire ja seades sellega endale uusi standardeid. Meie disainerid on juhitud soovist uurida, arendada ja esitata väljakutseid Skandinaavia disainile. Samal ajal on nad võimelised ühendama disaini innovaatilise fnktsionaalsusega ja keskendudes pidevalt kasutajasõbralikkusele.


Lõpptulemus räägib enda eest. Ükskõik, kas vaatate Damixa segisteid, dušikomplekte või dušiseadmeid, nähes nende välimust või kasutate nende funktsioone, võite kohe öelda, et Damixa on klass omaette.

Play our brand movie above

Ajalugu

Tootmine

Areng