„meie juures ei jää midagi juhuse hooleks"


Kes me oleme?

Oleme teiega kogu teekonna arendus- ja katselaboritest kuni valmistoote jõudmiseni teie koju. Veekraan ei ole lihtsalt veekraan. See on meie eluaseme oluline osa, mis peaks igapäevaelu lihtsamaks tegema. See peab olema hõlpsasti kasutatav, nutifunktsioonidega ja loomulikult ilus vaadata.


Damixa kohta

Alates 1932. aastast on Damixa mission olnud luua ajatu disain ühendatult kasutatavate funktsioonide ja hea meisterlikkusega. Meie jaoks on hea meisterlikkus meie lähenemisviisi alus, mis on süvitsi integreeritud meie toodete väljamõtlemis- ja arendusviisi. Meie ambitsioon on luua ajatu disain, mis muudab inimeste elu lihtsamaks.


Damixa on Taani kultuuripärandi osa. Meil on taani juured ja Taani traditsioonid, mis hõlmavad läbinisti meie tooteid. Innovatsioon on meie DNA-s ning meie insenerid töötavad pidevalt toodete arendamise, täiustamise ja optimeerimise nimel. Meie jaoks pole veekraan pelgalt veekraan ning uute toodete väljatöötamisel peame alati silmas keskkonda, disaini ja kasutajasõbralikkust. Meie hinnangul on kestlkkus jagatud vastutus ja seetõttu on meil valgustid ainulaadsete funktsioonidega, nagu Koldstart, Eco Save ja Eco Click.


Oleme tuntud - ja tunnustatud - kaunite valgustite poolest, mis esindavad Taani disaini ja kvaliteedi parimaid külgi. Kuid tegeleme samuti innukalt interjööriga. Kõik, mida tarbijad väljast ei näe, kuid mis on ülioluline, et valgusti täiuslikult toimiks. Aastast aastasse.


2014. aastal sai Damixa osaks Rootsi ettevõttest FM Mattsson Mora Group, mis on Põhjamaade valgustite ja dušisüsteemide turuliider.