Tap into your style

Hommikune dušš äratab teid üles. Keedate omale hommikukohvi. Teete süüa. Ja pesete käsi. Kraanidel on teie igapäevaelus keskne roll.

Damixa abil saate ühendada suurepärase funktsionaalsuse disaini, materjalide ja värvidega, mis kajastavad teie stiili ja kodus soovitud õhkkonda.

.00

Chrome

Kraanide puhul tähendab kroom sama, mida valge särk või väike must kleit. Stiilne, ajatu ja üdini klassikaline. Materjal, mis laseb disainil olla keskpunktis ja sulandub loomulikult ümbritsevasse, alates tööstuslikest köökidest kuni Põhjamaade taluköökideni. Ja pind on nii vastupidav kui ka kergesti hooldatav.

.21

Matt white

Valge on uute alguste värv. Valged kraanid on disainiuuendus, kus värv saab väga lihtsa disaini taustal tõeliselt särada. Ideaalne valik heleda köögi või vannitoa täiendamiseks. Või selleks, et luua kontrastsust värviliste pindadega. Siidiselt matt pind on mõnus katsuda ja vastupidavat, eriliselt töödeldud pinda on üllatavalt lihtne puhta ja säravvalgena hoida. 

.46

Steel

Põlvkondade vältel on roostevaba terast seostatud profiköökidega, kus materjalide välimus kasutuse käigus üksnes paraneb. Elegantne teraspind on juba ammu kodudesse kolinud. Materjal sobib pingevaba põhjamaise elustiiliga, kus igapäevane disain peab olema nii funktsionaalne kui ka pilkupüüdev.

.55

Graphite grey

Lisaks sellele, et Graphite Grey on pilkupüüdev, on see ka väga universaalne pinnaviimistlus, mis sobib enamikusse interjööridesse. Siidiselt harjatud detailid lisavad teie kodule elujõudu, tagades jõulise ilme, mis sobib tööstusliku betooniga, kuid samas lisab ka kontrasti kergematele materjalidele, nagu puit ja valge portselan. Sellele on lisatud veel üks ainulaadne kiht – halli varjund, mis muudab selle äärmiselt vastupidavaks kriimustuste ja sõrmejälgede suhtes.

.61

Matt Black

Matt must on stiilne, minimalistlik ja elegantne. Oma pehme välimusega lisab see veidike luksust kõigele, alates robustsest linnaköögist kuni sensuaalse spaavannitoani. Matt must viimistlus säilitab värvi aastast aastasse. Tugevat pinda on lihtne puhastada ning see on mustuse- ja sõrmejäljekindel.

.77/.79

Brass

Messing sobib suurepäraselt meeleolu loomiseks ning see on valik, millest õhkub enesekindlust ja isikupära. Messingil on loomulik võime sulanduda ümbritsevasse, kuid ta lisab ka täiendava mõõtme. Väljanägemine võib olla soe ja hubane – või jahe ja linnalik. Spetsiaalne PVD-kate muudab pinna kriimustustele ja värvimuutustele äärmiselt vastupidavaks.

.80/.87

Copper

Oleme materjaliga tuttavad õlletehaste kaunite vaskvaatide, mõisaköögis olevate pannide ning trendikate kohvikute ja restoranide kraanide kaudu. Vask sobib kõigega, alates robustsest tööstuslikust välimusest kuni sooja linnaliku stiilini, kusjuures väljanägemine on ühtaegu nii ekstravagantne kui ka argine. See on valik, mis köidab tähelepanu.