Meie AINULAADSED

funktsioonid

Vajuta "Filtreeri tooted", et näha kõiki spetsiifilise funktsiooniga tooteid

ANTI SCALDING

Kaitsefunktsioon, mis piirab segisti käepideme/nupu liikumist selliselt, et on välditud juhuslik kuuma vee valik.

COLD START

Avades segisti, tuleb kangi keskmise positsiooni korral ainult külma vett. See vähendab ülemäärast kuuma vee tarbimist ja säästab energiat.

ECO SAVE

Säästa vett kompromisse tegemata. Funktsiooni saab aktiveerida ja kohandada keraamiliselt tööorganilt.

ECO CLICK

Vee säästmiseks loodud funktsioon. Segisti avamisel tunnete kerget takistust ning veevool on 50% ulatuses. Ületades takistuse avaneb veevool kogu mahus. Soovi korral saab selle funktsiooni ka eemaldada.

RUB CLEAN

Eemalda katlakivi mugavalt ja kiiresti kasutamata erilisi tööriistu või kemikaale. Hõõrudes näpuga aeraatoril või otsikul eraldub ladestunud katlakivi väga hõlpsalt.

TOUCHLESS

Asetades käe sensori ette hakkab vesi voolama. Veevool lakkab automaatselt seatud aja möödumisel. Kontaktivaba, lihtne ja hügieeniline.

PULL OUT

Väljatõmmatava pihustiotsik võimaldab hõlpsalt loputada valamut. Paindühendus võimaldab tõmmata pihustiotsikut oma fikseeritud asendist välja kuni 40 cm. Vooli libiseb tänu vasturaskusele sujuvalt tagasi.

360o

Segisti jooksutoru saab pöörata 360 kraadi ulatuses. See lisatud funktionaalsus teeb segistitst joomise ja valamu puhastamise oluliselt lihtsamaks.

PIHUSTUSVIISID

Selline tähis näitab erinevate pihtustusviiside arvu (1, 2, 3 või 5) pea- ja käsidušil.

HIGH FLOW

Sellise funktsiooniga kangsegistid võimaldavad vanni täitmist väga kiiresti. Kasutatud Hydra tööorgan võimaldab vooluhulka kuni 40 l/min, mis on pea kahekordne võrreldes tavasegistitega.

TOUCHLESS

See lülitab vee sisse, kui asetate lihtsalt käed anduri lähedale, ja lülitab vee automaatselt välja, kui käed eemaldate.