Tutvuge meie disaineritega

Damixat iseloomustavad andekad disainerid

Damixa on kogu maailmas tuntud oma suurepärase Taani disaini poolest. Meie koostöö andekate disaineritega on see, mille tulemusena valmivad segistid ka järgmiste põlvkondade jaoks.

Tutvu disaineriga:​​​​​​​

Halskov & Dalsgaard design

Auhinnatud Taani disianifirma Halskov ja Dalsgaard, mis on asutatud aastal 1990 Christina Halskovi ja Hanne Dalsgaardi poolt, aitas Damixal luua seeria Silhouet. Selle duo tööd on tugevalt seotud Taani/Skandinaavia disainitraditsioonidega kus on ühendatud silmapaistev esteetika ja funktsionaalne disain. Halsov & Dalsgaard on muuhulgas disaininud tooteid ka firmadele nagu Stelton, Holmegaard, IKEA, Colorplast ja Sticks'n'Sushi.


Silhoueti lähteülesandeks oli luua lihtne, modernne ja veetlev segistite seeria, selgitab Christina Halskov:

​​​​​​​"Veekraan, olgu see siis kööki või vannituppa, on funktsionaalne toode kui ka sisustuselement tänapäevases majapidamises. Tahtsime luua ehtsa ja kasutajasõbraliku seeria, mida on rõõm kasutada igapäevaselt ning mis paistaks silma oma disaini ja kvaliteedi poolest.

Tutvu disaineriga:

Jakob Jensen

Jakob Jensen on Damixa ettevõttesisene disainiinsener ning on välja joonistanud mitmeid meie populaarseid seeriaid. Tema põhimõtted tuginevad austusest Taani ja Põhjamaade disaini traditsioonile ning tema fookuseks on olnud funktsiooni toetav disain.


“Minu jaoks ei ole tegemist mitte ainult kaunite asjade loomisega, olgu need siis jäigad ja nurgelised või pehmed ja kumerad. Disainil peab olema tähendus ja see peab olema seotud sellega, kuidas iga töötaja töötab. Tegelikult saan ma seda väljendada kõige paremini Damixa puhul kasutatava disainifilisoofiaga, Kui disainil on mõte,” ütleb Jakob JensenJakob on loonud Damixa seeriad Arc, Bell ja Clover Green ja võitnud koos Damixaga mitmeid rahvusvahelisi disainiauhindu.

Tutvu disaineriga:

Claus Rantzau

Claus Rantzau on disaini insener Damixas kes lõi seeriad Free, Pine, Rowan ja ühe-kangilise versiooni Traditionist. Ta selgitab, et Damixa disainiprotsessi peamiseks eesmärgiks on teha igapäevaelu lihtsamaks ja keskkonnasõbralikumaks.


“Disainides Damixa tooteid on meie ülesanneteks tihti konkreetsed väljakutsed. Disainides Pine segistit saime me soovitusi ja tagasisidet kasutajatelt, oma töötajatelt ja jaemüüjatelt. Ülesandeks oli disainida toode mida on võimalikult lihtne puhastada ja igapäevaselt hooldada. Samuti pidi toode olema visuaalselt kutsuv, hästi läbimõeldud, kõrgeima kvaliteediga ja omama kasutajasõbralikke omadusi.“

Tutvu disaineriga:

Lars Lindegaard Østerhaab

Tootevaliku Concealed arendaja ja kaasdisainer on Damixa arendus- ja hankejuht Lars Lindegaard Osterhaab. Ta on seotud ka Damixa ikooniliste disainide A-Pexi ja Rowani loomisega. Seeriale Concealed disainis Lars välised käepidemed, mida kasutatakse kõigis seeria dušikomplektides.​​​​​​​