If you love colours.

Add some white

Silhouet matt valge on minimalism selle puhtaimal kujul. Disain on stiilne, skandinaavialik ja ajatu ning sobib nii klassikaliste kui ka moodsate kodudega. Matt valge pind toob kuju ja detailid selgelt esile. Ärge laske end eksitada õrnast välisilmest, pulbervärv on vastupidav, kulumiskindel ja üllatavalt hõlpsasti puhastatav. Pind on UV-kindel, seega ei muutu kraan päikesevalguse käes kollaseks, vaid püsib sama hästi kui uuena.


Silhoueti matt valge on ilmne valik heledasse kööki või vannituppa, kuid tekitab ka mõjuva kontrasti tumedate pindade ja värviliste ruumidega.


Kui teile meeldib värv – lisage natuke valget!

Värvikindel

Päikesekiired põhjustavad sageli valgete pindade kollaseks muutumist.


Silhoueti matt valge on UV-kindel ja jääb sama valgeks kui päeval, mil selle ostsite.

Vastupidav

Pulberkaetud tugeva pinnaga, mis ei pragune.


Tööriistadega kinnitamise ja parandamise puhul on see sama tugev kui mis tahes muu tarvik – uskuge, see on kõike muud kui õrn.

Põhjalikult testitud

Silhoueti matt valge on loodud intensiivseks kasutamiseks paljude aastate vältel.


Pinda on põhjalikult testitud, et tagada tarviku vastupidavus nt kriimustustele ja korrosioonile.

🛒

Osta ja tutvu meie populaarseid seeriaid siit

Tutvu disaineriga

Auhinnatud Taani disianifirma Halskov ja Dalsgaard, mis on asutatud aastal 1990 Christina Halskovi ja Hanne Dalsgaardi poolt, aitas Damixal luua seeria Silhouet. Selle duo tööd on tugevalt seotud Taani/Skandinaavia disainitraditsioonidega kus on ühendatud silmapaistev esteetika ja funktsionaalne disain.


Silhoueti lähteülesandeks oli luua lihtne, modernne ja veetlev segistite seeria, selgitab Christina Halskov:​​​​​​​"Veekraan, olgu see siis kööki või vannituppa, on funktsionaalne toode kui ka sisustuselement tänapäevases majapidamises. Tahtsime luua ehtsa ja kasutajasõbraliku seeria, mida on rõõm kasutada igapäevaselt ning mis paistaks silma oma disaini ja kvaliteedi poolest.


Tutvu meie uute värvitoonidega

Kas vajate puutetut veekraani?

Silhoueti seeria on varustatud ka anduriga