Sisemine ilu

Damixa peitsegistid vannituppa

Uus tooteseeria süvistatud paigalduseks: Nautige kaunist minimalistlikku disaini paigaldades duši- või valamusegisti seina sisse.


Stiilne Skandinaavia disain on alati olnud Damixa kaubamärgiks. Nüüd viime lihtsuse täiesti uuele tasemele uute seinasiseste peitsegistitega. Dušši- või valamusegisti integreerimine seina annab teie vannitoale veelgi stiilsema ja minimalistliku ilme. Näha jääb vaid ainult hädavajalik: Kraan valamu juures, käsi- ja vihmadušš dušinurgas.

Mõeldud ka valamutele

Meie uues tooteseerias on ka peidetud valamusegisti süvistatud paigalduses kui ka välised detailid saavutamaks stiilset ja täielikku varjatud lahendust: Jookstuorud, käepidemed ja rosetid. Tänu stiilsele Damixa disainile täiendavad nähtavad detailid mis tahes vannituba.


Erinevad disainipaketid

Iga komplekt sisaldab süvistatud paigalduseks mõeldud termostaati, käsidušši, vihmadušši ja käepidemeid. Oleme kokku pannud palju atraktiivseid süvistatud dušipakette, et valik oleks lihtne ja leiaksite just selle, mis sobib kõige paremini teie vannitoaga. Valige näiteks:

Lihtne paigaldus. Turvaline lahendus

Olenemata millise lahenduse valite, komplekti kuuluvad kõik paigaldamiseks vajalikud lisatarvikud. Tänu sellele võite olla kindlad, et  teie valitud Damixa seinasisene segisti on sama ohutu kui traditsiooniline lahendus.

Lühidalt võite olla kindlad, et Damixa valimisel ebameeldivad üllatused puuduvad.

Teie kodu. Teie stiil.

Dušipaketid muudavad Teie lemmikdisaini valimise veelgi lihtsamaks. Samuti on Teie santehnikul seda lihtne tellida ja paigaldada. Kõik vajaminev on juba komplektis olemas – nii süvistatavad kui ka nähtavad detailid. Soovi korral saate komplekti komplekteerida ka ise ja valida detailid Damixa laiast tootevalikust. Sellel puhul tuleb aga süvistatud ja nähtavad osad eraldi tellida.

Silhouet süvistatud valamusegsti