Ilu tuleb seestpoolt

Sisseehitatud duši ja kraanikausi lahendused.

Vannituba on teie kodu oaas. See on koht, kus päev algab ja lõpeb ning kus saate end laadida. Damixas oleme inspireeritud disainhotellidest ja spaa-kuurortidest ning oleme loonud peitlahendusi ja tooteid, mis muudavad teie vannitoa rõõmsaks kogemuseks. Lihtne ja puhas, kuid mitte kliiniline, sest teie vannituba peaks sobima teie kodu ülejäänud kenade materjalide ja kaunite värvidega. Duši- ja kraanikausitarvikuid varjates saate mittevajaliku peita, nii et miski ei häiri silma. See loob imelise lõõgastuse ja kerguse tunde – väikese luksuse teie igapäevaellu.

Disainitud Taanis. Toodetud Rootsis.

Damixi DNA-s on sees Taani disain ja kompromissitu kvaliteet. Damixa baas on toodetud Rootsis ja on Euroopa turgudel juba aastakümneid oma väärtust näidanud. Kasutame eranditult parimaid komponente ja sulameid ning insenerid meie Taani laboris testivad kõike kuni viimse detailini väga põhjalikult.

Tap into your style

Teie disaini, värvide ja materjalide valik määrab teie isikliku stiili. Damixa peitkataloogis on teil valida kõige silmatorkavamate värvide ja pindade vahel: klassikaline kroom, mis on igavesti aktuaalne; stiilne teras või elegantne matt must; poleeritud või harjatud messing ja ehitud harjatud vask; kindlad ja vastupidavad pinnad, mida on lihtne hooldada, ühtaegu nii ilusad kui ka uued.Meie laiaulatuslikust tarvikute kollektsioonist leiate kõike alates konksudest kuni rätikuteni täpselt samade värvide ja pindadega, et saaksite viimse detailini voolujoonelise välimuse.

Üks lahendus. Lõputud võimalused

Damixa lahendused on ühtaegu lihtsad ja paindlikud, sest see on üks peitlahendus vastavalt valamule ja dušile. Peitkarpi saab kombineerida kõigi välisosadega, nii et kui mõne aasta pärast soovite värvi või disaini muuta, on lihtne paigaldada uusi elemente.Kõiki kuluvaid osi saab väljaspoolt vahetada ja meil on olemas kõik varuosad, mis sobivad toodete pika elueaga.

The boxes

  • Üks peitkast, mida saab kombineerida kõigi välisosadega.
  • Disainitud Taanis. Toodetud Rootsis.
  • Põhjalikult testitud, kompromissitu kvaliteet, mis on koondatud ühte peitkasti.
  • Kasutame eranditult parimaid komponente ja parimaid sulameid.
  • Lihtne paigaldada. Lihtne hooldada.
  • Lihtne paigaldamine: kõik osad tarnitakse ühes pakendis.
  • Kui peitkast on paigaldatud, paigaldatakse välimised osad ühes töövoos; seda ei ole vaja eelnevalt kokku panna.
  • Kaasas on lekkekaitse, mis tagab, et vesi ei saaks seina sisse lekkida