Hello, Touchless

Silhouet Touchless on revolutsioon puutevabade segistite seas, mis on loodud spetsiaalselt koduseks kasutamiseks. Stiilne, praktiline ja hügieeniline, kuna te ei pea kunagi määrdunud kätega segistit puudutama.Temperatuuri ja vooluhulka saate hõlpsasti reguleerida sõltuvalt sellest, kas peate käsi pesema, hambaid harjama, habet ajama või täitma klaasi külma veega. Samuti on lihtne seda täielikult välja lülitada, kui peate valamut puhastama.


Silhouet Touchless on ajatu, lihtne põhjamaine disain, mis sobib hästi nii klassikalisse kui ka moodsasse koju. Vastupidav pind on saadaval kroomitud, harjatud messingist või mattmusta viimistlusega, mis ühilduvad loomulikult ülejäänud populaarse Silhoueti seeriaga.

Lihtne paigaldada

Silhouet Touchless sobib enamiku valamute tüüpidega ja on sama hõlpsasti paigaldatav kui tavaline segisti.


Kui on aeg akut vahetada, hakkab andur vilkuma.


Valamu alla kinnitatud väikest 6 V akut saate lihtsasti vahetada.

Hügieeniline

Tavalist segistit puudutatakse mitu korda päevas, mis võib põhjustada kasutajate vahel bakterite ja viiruste levimist.


Silhouet Touchlessi abil saab seda vältida.


See lülitab vee sisse, kui asetate lihtsalt käed anduri lähedale, ja lülitab vee automaatselt välja, kui käed eemaldate.

Tap into your style

Silhouet Touchless on ajatu, lihtne põhjamaine disain, mis sobib hästi nii klassikalisse kui ka moodsasse koju.


Vastupidav pind on saadaval kroomitud, harjatud messingist või mattmusta viimistlusega, nii et saate oma valiku abil rõhutada oma isiklikku stiili.


Kujundus ja viimistlus sobivad loomulikult Silhoueti ülejäänud seeriaga.

Kõik olulised üksikasjad

Kontaktivaba tootevaliku Silhouet Touchless eeliseid ja tehnoloogiat selgitavad põhjalikult Damixa disainiinsener ning selle tootesarja taga olev Claus Rantzau. 


Üksikasjade avastamiseks klõpsake Youtube’i lingile.


Tagab teile nii tavaliste segistite kui ka puutevaba tehnoloogia eelised

Silhouet Touchlessi abil on meil õnnestunud ühendada puutevaba tehnoloogia kasutajasõbraliku kujundusega, kus funktsionaalset ülaosa saab kasutada veevoolu juhtimiseks ning kuuma ja külma temperatuuri muutmiseks.


Temperatuuri saate reguleerida ülaosa keeramise teel. Veevoolu saab suurendada või vähendada – või vee täielikult välja lülitada –, klõpsates ülaosas ja seda pöörates.

Tutvu meie uute värvitoonidega

Laadi brošüür Laadige brošüür alla

Te ei vaja kontaktivaba?

Silhouet-seeria on saadaval ka ilma andurita