Silhouet Pro

& Touchless Pro

Lahe disain ja pro funktsionaalsus

Kraan ei ole tänapäeval mitte ainult funktsionaalne tarbeese vaid ka disainiobjekt, mis väljendab köögi iseloomu ja sobib kodu stiiliga.


Silhouet Pro ühendab endas nii laheda disaini kui ka professionaalse köögikraani funktsionaalsuse. Silhouet Pro on varustatud paindliku vooliku ja dušiotsikuga, mis võimaldab valamut täies ulatuses kasutada. Veejoa saab hõlpsasti nurga alla suunata ja sel moel igat kohta puhastada ja pesta ning ühe nupulevajutusega aktiveerite veepihusti, et suuremad pinnad kiiresti ära loputada. Silhouet Pro sobib suurepäraselt moodsasse kööki ning lisab ka klassikalisele köögile tööstuslikku hõngu.

Puutevabale kraanile üle minnes on köök veelgi funktsionaalsem ja mugavam

Silhouet Touchless Pro on uut tüüpi puutevaba kraan, mis on mõeldud just koduseks kasutamiseks. Kraan on stiilne, praktiline ja hügieeniline, sest seda ei pea kunagi määrdunud kätega puudutama. Silhouet Touchless Pro kraanil on paindlik voolik ja dušiotsik, mis võimaldab valamut täies ulatuses kasutada. Veejoa saab hõlpsasti nurga alla suunata ja sel moel igat kohta puhastada ja pesta ning ühe nupulevajutusega aktiveerite veepihusti, et suuremad pinnad kiiresti ära loputada.


Silhouet Touchless Pro pakub puutevaba kraani eeliseid, aga ka professionaalse köögi funktsionaalsust.  Silhouet Touchless Pro lahe, lihtne ja põhjamaine välimus sobib suurepäraselt moodsasse kööki ning lisab ka klassikalisele köögile tööstuslikku hõngu.

Saadaval kuues värvitoonis: Kroom, teras, harjatud messing, harjatud vask, matt must ja matt valge

🛒

Osta ja tutvu meie populaarseid seeriaid siit