Pine

Oma stiililt eriline

Segisti ei pea alati olema ümarate joontega. Pine paistab välja just oma erilise välimusega. Pine juures saab kandiline ja terav kokku pehme ja ümaraga mis võib ühel päeval muutuda disaini klassikuks. Stiilsed ja säästvad omadused on selle segisti puhul kokku põimunud.


Kuidas valmis Pine

Pine on lõpptulemus mis valmis koostöös disaini meeskonna ja fookusgrupiga. Lõpptulemusel on näha kohtumist kandilise ja ümaraga, mis sobib paljude erinevate stiilidega nii kööki kui ka vannituppa.


“Pine’ga soovisime murda ideed, et segisti peab olema alati ümar. Me ammutasime inspiratsiooni ümarate nurkadega nelinurgast ja lõime selle põhjal segisti mis on kandiline kui ka ümar samaaegselt.” Ütleb Damixa disainer Claus Rantzau, kes lõi Pine’ unikaalse välimuse.

🛒

Osta ja tutvu meie populaarseid seeriaid siit

Matt must Sõrmejäljekindel pind 

Matt must on oma tagasihoidliku tumeda olekuga kaunilt minimalistlik ja tekitab täiusliku kontrasti paljude köökide ja vannitubade tänapäevase ilmega. Matt must pind ei tuhmu aastatega ning peab vastu mustusele ja rasvastele sõrmejälgedele.  


Sideaine ja musta värvi aluskihina kasutatakse krunti. Pealmine lakikiht annab mati välimuse ja just see kiht tekitab kõva, vastupidava ja sõrmejäljekindla pinna.

Harjatud PVD viimistlused

Harjatud teras PVD viimistlused on tagasihoidlikud ja elegantsed alternatiivid kroomile, mis sobib pea igasse kööki ja vannituppa.


Spetsiaalne PVD töötlus pakub väga tugevat, robustset pinnaviimistlust, mis kaitseb kriimustuste, korrosiooni ja värvimuutuste eest. Poleeritud messingist Pine’il on eriti tugev ja vastupidav PVD kattekiht.

Claus Rantzau

Tutvu disaineriga

Claus Rantzau on disaini insener Damixas kes lõi seeriad Free, Pine, Rowan ja ühe-kangilise versiooni Traditionist. Ta selgitab, et Damixa disainiprotsessi peamiseks eesmärgiks on teha igapäevaelu lihtsamaks ja keskkonnasõbralikumaks.

LUGEGE LUGEGE LÄBI VAATLUSJUHENDIST​​​​​​​​​​​​​​

Avastage meie valikut