Pine.

​​​​​​​Don’t be so square.

Lugu väikestest detailidest, mis muudavad palju; ümarate nurkadega kandilisest disainist, pehmemate joonte olulisusest ja avatusest uutele ideedele.


Väikesed detailid, mis muudavad palju. Pine‘i disain on inspireeritud ümardatud kandilisest. See esitab väljakutse arvamusele, et kandiline peab olema kandiline ja et segisti disainikeel on alati ümar: mis mitte muuta teravad nurgad pehmemaks ja olla avatud uutele ideedele?Arvutite ja mobiiltelefonide disainist tuntud ümarad nurgad köidavad instinktiivselt pilku ning tagavad, et segisteid oleks mõnus puudutada ja et nende välimus oleks inspireeriv.Pine‘i seeria sobib moodsa köögi ja vannitoa isikupärase stiiliga ning pakub kasutajasõbralikke funktsioone nagu Anti Scalding (põletusvastane kaitse) ja Water Saving (vee säästmine). Pine on saadaval kolme pinnaviimistlusega: kroom, matt must ja teras.

Avastage meie valikut

Matt must Sõrmejäljekindel pind 

Matt must on oma tagasihoidliku tumeda olekuga kaunilt minimalistlik ja tekitab täiusliku kontrasti paljude köökide ja vannitubade tänapäevase ilmega. Matt must pind ei tuhmu aastatega ning peab vastu mustusele ja rasvastele sõrmejälgedele.  


Sideaine ja musta värvi aluskihina kasutatakse krunti. Pealmine lakikiht annab mati välimuse ja just see kiht tekitab kõva, vastupidava ja sõrmejäljekindla pinna.

Harjatud PVD viimistlused

Harjatud teras PVD viimistlused on tagasihoidlikud ja elegantsed alternatiivid kroomile, mis sobib pea igasse kööki ja vannituppa.


Spetsiaalne PVD töötlus pakub väga tugevat, robustset pinnaviimistlust, mis kaitseb kriimustuste, korrosiooni ja värvimuutuste eest. Poleeritud messingist Pine’il on eriti tugev ja vastupidav PVD kattekiht.