Damixa innovatsioon, nutikad funktsioonid ja austus keskkonna vastu

Segisti ei ole pelgalt kraan vee sisse- ja väljalülitamiseks. Damixas usume, et segistit peaks olema lihtne kasutada, segistil peab olema targad integreeritud funktsioonid, nägema hea välja ning säästma vett ja energiat.


Damixa alustas vanamoodsate segistite arendamist tänapäeval tuntud segistiteks 1950-ndatel. Innovatsioon on sisse kirjutatud meie DNA-sse ning oleme kogu Damixa 85-aastase ajaloo jooksul seadnud mitmeid uusi standardeid.


Me olime esimene ettevõte Euroopas, kes alustas ühe käepidemega segistite tootmist. Olime esimesed, kes tutvustas punast ja sinist temperatuurinäitajat. Ja see oli Damixa, kes leiutas nii hobuseraua kujulise kinnitusmutri, mida kasutatakse segistite paigaldamiseks üle kogu maailma, kui ka ainulaadse X-Change süsteemi välkkiireks segisti vahetamiseks.


Oleme tuntud ja tunnustatud oma atraktiivsete segistite poolest, mis esindavad Taani disaini ja kvaliteeti. Samuti paneme väga palju rõhku segisti sisemuse väljatöötamiseks. Kõik mida tarbija väliselt ei näe on väga tähtis segisti töötamiseks. Ning seda aastast aastasse.


Damixa insenerid töötavad pidevalt arendamise, täiustamise ja optimeerimisega. Pidades aga alati meeles eesmärke: parandada mugavust ja kasutajasõbralikkust austades samal ajal keskkonda kus me elame.


See on põhjus miks meie segistid on välja töötatud kasutades uusimat tehnoloogiat ja läbimõeldud ning tarku integreeritud funktsioone. „Rub Clean“ ja „Külm start“ on vaid mõned näited Damixa segistite paljudest funktsioonideest.

Meist

Ajalugu

Tootmine

Areng