Clover Easy

Kasutajasõbralikkus kõigile

Clover Easy seab uued ergonoomika ja elegantsi standardid. See seeria on valminud tihedas koostöös kasutajatega. See segisti on varustatud käepidemega mis on mõeldud igas vanuses ja suuruses inimestele, sõltumata nende füüsilisest seisundist või sõrmejõust. See on segisti, mis hoolimata hästi läbimõeldud ergonoomikast ei kahjusta disaini.


Red Dot Design Award

Kuidas valmis Clover Easy

Clover Easy kuulub samasse perekonda kui Clover Green ja on projekteeritud Damixa disainiinseneri Jakob Jenseni poolt. Clover Easy eesmärk oli ühendada elegantsel moel Clover Green’I keha väga mugava käepidemega.


Seepärast ühendasime Taani disainistuudio, Design Concerni ja kutsusime erivajadustega kasutajad üles aitama meid disaini kujundada ja luua. See tõi kaasa unikaalse Damixa Easy käepideme koos ergonoomilise sõrmeauguga. Käepidet saab käitada väga vähese jõupingutusega, näiteks sõrmede, nukkide või küünarnukkidega. See teeb vee temperatuuri reguleerimise lihtsamaks kui kunagi varem.

Design Concern

Tutvu disaineriga

Design Concern on Taani disainistuudio, mis on spetsialiseerunud kasutajate vajaduste dekodeerimisele ja unikaalsete kasutajakogemuste kujundamisele igas vanuses inimestele. Design Concernil on rohkem kui 20 aastat kogemusi disainlahenduste valdkonnas nii era- kui ka avaliku sektori jaoks.

Avastage meie valikut