Clover Green

Keskkonnasõbralik ja hästi läbimõeldud

Clover Green on elegantne ja säästlik segisti, mis sisaldab stiilseid ja keskkonnasõbralikke funktsioone. Uhke seeria millel on selged ja lihtsad jooned, mis sobivad hästi tänapäeva koju. See seeria võitis Red Dot auhinna aastal 2011.


Red Dot Design Award

Kuidas valmis Clover Green

Damixa projekteerimisinsener Jakob Jensen oli Clover Green’I disainer. Seeria on pärit arendusprojektist, millel pole mingit seost disainiga, ütleb Jakob Jensen:“See algas uue süsteemi väljatöötamisest meie segistitele. Otsisime korduvkasutatavat lahendust, et vältida iga kord ratta taasleiutamist. Clover oli esimene disain, millel me kasutasime uusi tööorganeid. Selle seeria väljakukkunud välimus on endiselt oma teravate servade ja kindla kujuga väga populaarne ja on Damixa ajatu disaini ehe näide”Clover on nüüd uuendatud Clover Green ja sisaldab mitmeid stiilseid ja säästvaid funktsioone.

Jakob Jensen

Tutvu disaineriga

Jakob Jensen on Damixa ettevõttesisene disainiinsener ning on välja joonistanud mitmeid meie populaarseid seeriaid. Tema põhimõtted tuginevad austusest Taani ja Põhjamaade disaini traditsioonile ning fookuseks on olnud funktsiooni toetav disain.​​​​​​​

Avastage meie valikut