Bell

Pehme ja kutsuv

Kroom ja teras võivad ka kutsuvad olla, isegi üsna hubased. Lihtsalt vaadake Bell’i oma ilusate kumerate joontega. Teistsuguse stiiliga segistiseeria, kus segisti keha paistab hõljuvat töötasapinnal või kraanikausil. Disaini on samuti lisatud stiilseid ja keskkonnasõbralikke funktsioone.


Red Dot Design Award

Kuidas valmis Bell

Milline peaks välja nägema tuleviku segisti? Millised peavad olema selle funktsioonid? Need olid mõned küsimused me küsisime nii Taani tarbijalt kui ka endalt. Disainipäev, kontseptsiooni valik ja presentatsioonid fookusgrupile andsid meile vastused. Me kutsume seda disaini kontseptsiooni hubaseks kroomiks ja tulemuseks on BellMeie enda disainer Jakob Jensen ütleb:


“Belli mõte on võtta midagi külma ja teravat ning muuta see pehmeks ja ümaraks. Seejärel tuleb muuta see loomulikuks ja kutsuvaks. Lisaks on Bell projekteeritud kasutades võimalikult vähe pöördeid ja avausi, mistõttu on seda väga lihtne puhastada.

Jakob Jensen

Tutvu disaineriga

Jakob Jensen on Damixa ettevõttesisene disainiinsener ning on välja joonistanud mitmeid meie populaarseid seeriaid. Tema põhimõtted tuginevad austusest Taani ja Põhjamaade disaini traditsioonile ning fookuseks on olnud funktsiooni toetav disain.

Avastage meie valikut