A-Pex

Tulevik on saabunud – ilusam kui kunagi varem

A-Pex sillutab tee tulevikku. Disainitud kõrgelt hinnatud Taani disainer Anders Hermansen’i poolt kasutades tuleviku disaini ja fookusgruppide osalust. Tulemuseks on murranguline seeria segisteid, kus vorm ja funktsioon toimivad käsikäes.A-Pex on mitmete disainiauhindade võitja ja käepidemete ainulaadne paigutus tagab, et niiskete kätega segistit kasutades ei voola tööpinnale vett.


A-Pex annab edasi Damixa disainifilosoofiat Kui disainil on mõte ja on võitnud kõik viis rahvusvahelist disainiauhinda:


Interior Innovation Award 2014
2 x Red Dot Award, Product Design 2014
2 x Red Dot Award, Product Design 2015

Kuidas sündis A-Pex

Enne A-Pex’i loomist esitasime endale ühe küsimuse: Mida soovivad kasutajad tuleviku segistist?Meil õnnestus tekitada huvi disainer Anders Hermansen’il. Me kutsusime oma töötuppa futuroloogi Liselotte Lyngsø. Me kavandasime, arendasime ja testisime. Ja me esitasime oma ideed “tavalistest” inimestest koosnevatele sihtgruppidele.Me saime neilt soovitusi ja läksime tagasi joonestuslaua juurde ning peatusime alles siis, kui olime loonud täpselt selle, mis oli meie eesmärgiks: A-Pex

Anders Hermansen

Tutvu disaineriga

Anders Hermansen on Taani tööstusdisainer, kelle CV on  täis lugematul hulgal saavutusi. Ta on mees, kes on tuntud Bang & Olufsen’i toodete poolest, samuti on ta välja töötanud mitmeid unikaalseid mööbliesemeid, muu hulgas on ta töötanud koos Taani mööbli disaineritega House of Paustian’is. Anders Hermansen on mitmete Taani ja rahvusvaheliste disainiauhindade võitja.

Avastage meie valikut