Silhouet in new colors [https://damixa.ee]
Uudis -kampaania

Silhouet neljas kaunis värvitoonis

Damixa Silhouet on nüüd saadaval matt mustas, messing ja harjatud teras viimistluses

Me tutvustasime esmalt Silhouet'i - uus Damixa seeria, mille on loonud Taani disaini duo Halskov & Dalsgaard. Silhouet on sale, üdini põhjamaine ja veetlev. Nüüd oleme me viinud Silhouet'i uuele tasemele, tutvustades tervet Silhouet seeriat kolmes uues ja kaunis värvitoonis: Matt Must - Harjatud Teras (PVD) - Poleeritud Messing (PVD)​​​​​​​


Matt must on modernselt minimalislik, mis loob oma tumeda olemusega täiusliku kontrasti Teie vannituppa ja kööki. Matt must viimistlus ei tuhmu aastate jooksul ning on mustuse ja näpujälgede vastane.

🛒 Vaadake kust seda osta saab selle lehekülje alt

Silhouet köögisegisti meie uues näpujälje vastases matt mustas viimistluses

Osta ja tutvu meie uue seeriaga edasimüüate e-poes

Tutvu Silhoueti tootevalikuga kasutades ülalolevat edasimüüja kodulehe linki.

Tutvu Silhoueti tootevalikuga kasutades ülalolevat edasimüüja kodulehe linki.

Tutvu Silhoueti tootevalikuga kasutades ülalolevat edasimüüja kodulehe linki.

Tutvu Silhoueti tootevalikuga kasutades ülalolevat edasimüüja kodulehe linki.

Näpujälje vastane Matt must

Matt must on oma tumeda loomu poolest modernselt minimalistlik ja loob ideaalse kontrasti modernse köögi ja vannitoaga. Matt must viimistlus ei tuhmu aastate jooksul ja on näpujälgede ja mustuse vastane

Ääretult robustne Harjatud PVD

Harjatud (PVD) viimistluses Silhouet segisti on elegante alternatiiv kroomile mis sobib pea iga köögi ja vannitoaga. Oma spetsiaalse PVD pinnatöötlusega pakub Silhouet tugevat ja ääretult robustset viimistlust mis peab väga hästi vastu kriimistlustele, korrosioonile ja tuhmumisele.

Vastupidav Messing PVD

Silhouet Poleeritud messing (PVD) viimistluses on stiilne valik nii kööki kui ka vannituppa. Disaini on lisatud kergelt nostalgiat ja erilise PVD pinnatöötlusega saate olla kindel, et segisti värv aastate jooksul ei tuhmu.

Halskov & Dalsgaard Design

Tutvu disaineritega

Auhinnatud Taani disianifirma Halskov ja Dalsgaard, mis on asutatud aastal 1990 Christina Halskovi ja Hanne Dalsgaardi poolt, aitas Damixal luua seeria Silhouet. Selle duo tööd on tugevalt seotud Taani/Skandinaavia disainitraditsioonidega, kus on ühendatud silmapaistev esteetika ja funktsionaalne disain. Halsov & Dalsgaard on muuhulgas disaininud tooteid ka firmadele nagu Stelton, Holmegaard, IKEA, Colorplast ja Sticks'n'Sushi.