Hooldus

Damixa segistite kohta hooldusalase informatsiooni saamine on nüüd ainult hiirekliki kaugusel. Enamik teavet, näiteks varuosade joonised, paigaldusjuhised ja kolmemõõtmelised joonised on lisatud iga toote juurde.


Kasutades esilehel olevat otsingukasti, saate valida, kas soovite leida tooteid kööki või vannituppa. Seejärel valige, kas otsite näiteks kangsegisteid või nuppsegisteid.

Kui olete otsitava toote leidnud, näete toote pildi kohal kirjet „Tehnilised andmed”. Kui seda klõpsata, kuvatakse ekraanile kõik joonised ja juhendid, mis on selle toote kohta saadaval. Neid saab vaadata veebilehel endal või laadida enda arvutisse.

Tähtis!


Damixa toodetel ilmnenud defektidega tegelevad paigaldajad ja elukutselised torumehed. Kui teil erakliendina peaks Damixa toodetega probleeme tekkima, siis palun võtke ühendust paigaldajaga või poega, kust te toote ostsite. Täpsema teabe saamiseks lugege peatükki „Garantii”, mille leiate meie veebilehelt.

 

 

Korduma kippuvad küsimused

1. küsimus:
Kui pikk on toote garantiiaeg?

1. vastus:
Lekkimisele annab Damixa 5-aastase garantii. Palun vaadake garantiitingimusi meie veebilehelt jaotise „Garantii” alt.

2. küsimus:
Tundub, et minu segisti ei tööta korralikult. Kellega ma peaksin ühendust võtma ja mida ma peaksin tegema?

2. vastus:
Põhjuseid, miks teie segisti ei tööta korralikult võib olla mitu – võib-olla on see valesti paigaldatud.

Alati on hea võtta ühendust kohaga, kust te toote ostsite. Nemad annavad teile nõu garantii kohta ja juhendavad, mida järgmisena ette võtta. Te võite ühendust võtta ka Damixa esindajaga.

3. küsimus:
Minu termostaat annab ainult külma vett. Kuidas see saab võimalik olla?

3. vastus:
See võib olla seotud erinevate filtritega. Mõnikord on need halbade veeolude tõttu määrdunud, kuid te saate need ära puhastada ja uuesti paigaldada.

Leidmaks teavet, kuidas enda toodet puhastada ja uuesti paigaldada, vaadake siinsel veebilehel olevaid paigaldusjuhiseid.

4. küsimus:
Minu segisti jooksutoru näib olevat veidi kinni kiilunud ega liigu korralikult. Mida ma saaksin ette võtta?

4. vastus:
Te saate jooksutoru kergesti taas liikuma panna, kui määrite rõngastihendeid vähese silikooniga.

5. küsimus:
Ma paigaldasin segisti, kuid see hakkas lekkima. Kuidas ma saaksin selle kõige kergemini korda teha?

5. vastus:
Kui tegemist on uue tootega, siis on soovitatav võtta ühendust oma kohaliku Damixa müüjaga. Kui aga tegemist on vanema tootega, siis võib aidata probleemi lahendada segisti tööorgani  vahetamine.