Disain, kvaliteet ja innovatsioon käivad käsikäes

Kasutajasõbralikud tooted ei ole sündinud juhuse tahtel, vaid paljude kogemuste tulemusena.

Ilus ja stiilne Taani disain, suur funktsionaalsus ning tunnustatud kvaliteet, mis näeb suurepärane välja aastast aastasse. See on iseloomulik kõigile Damixa segistitele ning nii on see olnud sellest ajast alates kui Damixa tõi esimesena Euroopas turule kangsegisti – seda tõsiasja ei muuda enam miski.

Kui ostad segisti Damixalt, ütled jah stiilsele Taani disainile, mis on väga vastupidav, ning tootele, mille puhul oleme palju vaeva näinud, et muuta see ühtaegu loogiliseks ja kergesti kasutatavaks.

Me teame, et tänapäeval suhtuvad tarbijad segistitesse kui igapäevaseks kasutamiseks mõeldud funktsionaalsetesse seadmetesse kui ka kujunduselementidesse. Seega ei piisa ainult sellest, et segisti on loogiline ja lihte, vaid ta peab olema ka silmale ilus vaadata ja koju sobima – elagu me siis minimalistlikult ja modernselt või pigem klassikaliselt. Seetõttu kaasame pidevalt tarbijaid oma toodete arendusse, et saaksime ajaga sammu pidada. Niisugust lähenemisviisi nimetame me põhimõtteks „When design makes sense” ning see moodustab meie laia tootevaliku tausta.

Selle kohta, et oleme õnnestunult ühendanud hea kasutatavuse ja ilusa disaini, saime me ilmselge kinnituse 2012. aasta suvel kui võitsime taaskord Red Dot  disainiauhinna – iseäranis kasutajasõbraliku köögisegisti Clover Easy eest. „Me oleme uhked, et juba teist aastat järjest on meie tooted selle auhinna saanud. Sel korral tõsteti eriti esile õnnestunud detaililahendust,” räägib Ole Sander.

Viimase 80 aasta jooksul on Damixa ikka ja jälle jätnud sellesse tööstusharusse jälje oma uuendusliku mõtlemisega. Hoolimata sellest, et Damixa oli esimene Euroopas , kes tõi turule kangsegisti ja esimene, kes lisas sellele kuuma ja külma vee tähistamiseks värvilise märgise, tahame me kogu aeg edasi minna. Keskendudes lõpptarbija vajadustele – usume, et seda näitavad ka sel aastal tehtud uuendused.


Uudised

Sel aastal esitleme mitut uut toodet, nende hulgas seeriat Rowan – uut  ja ilusat, mille puhul on kasutatud Damixa standardkomponente ning soodsa hinna eest tagatud hea kvaliteet ja suurepärane funktsionaalsus. See on ehtne Taani disain, elegantne oma ainulaadsel moel.

Jätkates varasematel aastatel saavutatut, täiendasime oma dušiseadmete valikut  - suure luksusliku pea- ja käsiduši komplektiga Eliza ning traditsioonilise/romantilise pea- ja käsiduši komplektiga Tradition. Need on kaks väga ainulaadset komplekti, mille osas on esialgse tagasiside põhjal meie ootused suured.

Peale nende kahe oleme tootevalikusse lisanud ka dušisarja Fair Jet.

Sellega aga meie aasta veel ei lõppe. Nii nagu eelmisel aastal kui tõime turule üle 200 uue toote, jätkame uute ja põnevate mudelite arendamist ka nüüd. Iga päev – 2014. aasta ei ole varasematest sugugi erinev.

Kasutajasõbralikkus

Paljud Damixa segistid on loodud spetsiaalse X-ChangeTM kinnitusalusega, mis teeb segisti vahetamise ülimalt lihtsaks ka kõigile mittespetsialistidele. Piisab üksnes kuuskantvõtme kasutamisest.

„Meie segistid on vastupidavad ja kestavad palju aastaid, kuid üha rohkem kliente tahab mõne aja möödudes senise segisti välja vahetada, et ruumile uus välimus anda. X-ChangeTM süsteemi luues pidasime seda silmas. Selle tulemusena on meie segistid atraktiivsed ka hotellidele ja teistele suurtele organisatsioonidele, kellel on vaja pidevalt segisteid vahetada,” selgitab Ole Sander.

Vaadake Damixa filmi klõpsates allpool oleval lingil.
 

Damixa ApS
 
Østbirkvej 2
 
5240 Odense
 
Tel.: +45 63102210
 
Fax: +45 63102209
 
damixa@damixa.com
 
www.damixa.com